“Powstań i żyj!” – Zaproszenie na Forum młodzieży

Serdecznie zapraszamy do udziału w Forum młodzieży na Arenie Jaskółka w Tarnowie w dniach 17 i 18 listopada 2022 r.

Spotykamy się na wyjątkowym wydarzeniu dla szkół średnich i klas ósmych.

☑️ Dnia 17. listopada 2022 roku w godzinach 9.00 (rozpoczynamy rejestrację)-14.00 na Arenie Jaskółka w Tarnowie odbędzie się spotkanie dla uczniów szkół średnich – „Powstań i żyj: Warto iść pod prąd”.
Zapisy do 14.11!

☑️ Dnia 18. listopada 2022 roku w godzinach 9.00 (rozpoczynamy rejestrację)-14.00 na Arenie Jaskółka w Tarnowie odbędzie się spotkanie dla uczniów klas ósmych – „Powstań i żyj: Warto iść pod prąd”.
Zapisy do 14.11!

☑️ W programie przewidziane są m.in.: Sakrament Pokuty, Adoracja, Komunia Święta, konferencja P. Agaty Rujner (autorki kanału „Prawie Morały”), świadectwa Wspólnoty św. Tymoteusza, animacje z wodzirejem.

☑️Czekamy na Was, ale żebyśmy mogli się przygotować, potrzebujemy informacji ilu Was do nas przybędzie. Dlatego bardzo Was prosimy o zgłoszenie się przez formularz:

🟢 szkoły średnie: https://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/…/EventPage/1100
🟠 klasy ósme: https://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/…/EventPage/1101

———
Wydarzenie jest organizowane przez Diecezję Tarnowską, a współorganizowane przez Ośrodek Dialogu Misji i Formacji Alegoria.
Głównym partnerem wydarzenia jest Województwo Małopolskie. Współfinansowane z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.